Koka logi

 
 WWL rūpnīcā ražo dažādu konfigurāciju, izmēru un tipu koka logus izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Visi ražošanā izmantotie materiāli ir saskaņā ar Eiropas Savienības (ES) kvalitātes standartiem un normām. Koka logi tiek ražoti no dabai draudzīgiem materiāliem apmierinot sabiedrības aizvien pieaugošo vēlmi pēc dabiskas vides. Koks rada patīkamu mikroklimatu telpā, piedāvā vislabāko siltumizolāciju un sniedz ilgas ekspluatācijas garantijas. Piedāvājam plašu krāsas izvēli. Pareizi atlasīti un apstrādāti materiāli un stikla pakete nodrošina ne tikai siltuma zudumu samazinājumu, bet arī skaņas izolāciju, kas  ir īpaši svarīgs faktors, ja jādzīvo vietā ar augstu trokšņu līmeni. Koka logiem ir ilgs mūžs un tie ir viegli kopjami.
WWL koka logu ražošanā tiek izmantotas trīskārt līmētas, radiāli zāģētas logu brusas. Logos tiek montētas SIA” GLASKON” ražotas stikla paketes, kurās izmantoti stikli no lielākajiem pasaules līmeņa stikla ražotajiem nodrošinot teicamu stikla paketes kvalitāti.
Izmantojam ‘’Teknos” dabai draudzīgus apdares materiālus, kas izgatavoti uz ūdens bāzes. Krāsu toņus iespējams izvēlēties no RAL krāsu kataloga vai „Teknos” laku un beiču kataloga mūsu birojā.
Logos montētā „G-U” un „ASSA” furnitūra atbilst augstākajām kvalitātes prasībām un nodrošina ilgstošu mehānismu funkcionalitāti. Pēc klientu vēlmes ir iespējams izvēlēties rokturu veidu un krāsu, kas padarīts logus Jūsu gaumei un funkcionalitātei atbilstošus.
Izgatavot iespējamas dažādas logu formas- arkveida, trapecveida, apaļas u.c., kas ļaus izveidot loga dizainu tieši Jums vajadzīgajam izskatam un formai.
Lai paildzinātu logu noturību pret ārējiem apstākļiem tos iespējams aprīkot ar alumīnija uzlikām.
Izvēloties mūsu logus Jūs pārsteigs izstrādājumu cena, piegādes termiņi, kvalitāte un profesionālā attieksme.


WWL Houses piedāvā:
•    WWL EKO 92+3 logus
•    WWL 68+2/3 logus
•    Pasīvos uz āru veramos logus
•    Koka logus ar alumīnija uzlikām
•    Ārdurvis, balkona durvis, bīdamās durvis.

Vairāk informācijas par WWL produkciju:
WWL KOKA LOGI-KATALOGS